Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Těžce popálená Třešničková s partnerem! Mluvili jsme s nimi! Exkluzivní info přímo z Istanbulu

+ Dalších 22 fotografií
Youtuberka Týnuš Třešničková (22) se po tragické nehodě v Istanbulu, kde byla popálena při kuchařské show v luxusní restauraci, zotavuje v tamní nemocnici. Popálených má třicet pět procent těla. Její přítel patnáct. Pro oba je to noční můra. Redakce eXtra.cz je přímo v Istanbulu, aby zjistila, v jakém stavu se Třešničková s přítelem momentálně nacházejí a také s nimi měla možnost mluvit.

Při ohnivé show slavného kuchaře Nusreta Gökceho byla v luxusní restauraci v Istanbulu popálena Týnuš Třešničková, která utrpěla zranění na třiceti pěti procentech těla. Její přítel Viktor Hajíček na patnácti.

Třešničková se nyní nachází v nemocnici, kde se jí snaží pomoci. Má se za to, že při explozi jí zřejmě vzplály šaty. Hořlavina youtuberce explodovala do obličeje. Vzhledem k rozsáhlosti popálenin tam může být Týnuš i měsíc. Doživotní zjizvení obličeje by pro ni mohlo znamenat zničení kariéry.

Za Třešničkovou se do Istanbulu vydala i redakce eXtra.cz.

Třešničková s přítelem procházejí nelehkým obdobím, i proto s médii příliš nekomunikují. I přesto měla redakce eXtra.cz možnost s Viktorem Hajíčkem telefonicky mluvit. Osobní setkání prozatím odmítl.

„Bohužel se momentálně z mnoha důvodů nebudu vyjadřovat ke zdravotnímu stavu své přítelkyně a nebudeme poskytovat další informace,“ vyjádřil se Viktor Hájíček pro eXtra.cz. Zněl ale velmi klidně a podle všeho jsou oba z toho nejhoršího venku.

Přesto o tom, jak to bude s Týnuš Třešničkovou dál, rozhodne tým lékařů. Prozatím to veřejnosti není známo.

Nemocnice, kde se youtuberka nachází, spadá do nejmodernějšího řetězce nemocničních zařízení s názvem Acibadem Healthcare Group. Na prvním místě je pohodlí a bezpečnost pacienta, píší. K dispozici mají 96 lůžek a 6 operačních sálů. Na stránkách nemocnice se hovoří o nejmodernějších zdravotnických technologiích. Uvnitř působí takřka jako pětihvězdičko­vý hotel.

Týnuš i Viktorovi drží palce tisíce fanoušků a bezpochyby celá rodina.

DÁLE ČTĚTE:

TAKHLE VIDĚLA VÝBUCH PŘÍMO TŘEŠNIČKOVÁ. CO TO DO OHNĚ NALILI?

PRVNÍ VYJÁDŘENÍ MAJITELE RESTAURACE. CO VZKAZUJE POPÁLENÉ ČEŠCE?

VIDEO UKAZUJE TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVOU V ŠOKU, JAK ČEKÁ NA POMOC.

JAK DOPADL PŘÍTEL TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÉ? JE POPÁLEN NA 15 PROCENTECH TĚ­LA.

MRAZIVÁ ZPRÁVA Z NEMOCNICE. TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÁ JE NA TOM ŠPATNĚ. MÁ POPÁLENOU TŘETINU TĚLA.

Související články

Další články