Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Těžce nemocný pracovník zoo měl jediné přání, a to rozloučit se se zvířaty, o která se celý život staral! Podívejte se, s jakou láskou mu dává sbohem žirafa!

Padesátiletý muž s nádorem na mozku se loučí se svými kamarády.
Zdroj: profimedia.cz

Zvířata jsou našimi nejlepšími kamarády a pomáhají nám v těžkých chvílích. O tom se přesvědčil těžce nemocný muž Mario (54), který trpěl nádorem na mozku. Jeho poslední přání bylo rozloučit se se zvířaty v zoo v Rotterdamu, které miloval a 25 let s nimi pracoval.

Mentálně postižený Mario pracoval v zoo jako pomocník a uklízeč. Ale ke zvířatům si vypěstoval obrovskou náklonnost. Jeho přání mu pomohla zprostředkovat charitativní skupina Ambulance Wish Foundation, která pomáhá plnit poslední přání umírajícím.

Když ho přivezli do zoo k výběhu žiraf, ty mu postupně olízaly nos a očmuchaly ho. „Mario sice nemohl mluvit, ale jeho pohled byl jednoznačný, úplně se rozsvítil,“ popisoval Mariovu radost zakladatel a ředitel Ambulance Wish Foundation.

Související články

Další články