Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Tetování vypálená sluncem jsou hrozně módní, ale pozor, tahle legrace vás může zabít

Vypadá to zajímavě, ale pozor, je to moc nebezpečná legrace.
+ Další 4 fotografie
Každé léto se objeví nějaký módní hit, který je hrozně in. Letos se sociální sítě plní fotkami lidí, kteří si schválně mažou jen některé části kůže a nechají se na slunci spálit. Slunce jim pak vykouzlí na kůži zajímavé vzory. Jenže tahle legrace je hodně nebezpečná.

Hlavně mezi teenagery frčí motivy, které vám na kůži vypálí samo slunce. Jenže tím si mladí lidé zadělávají na rakovinu kůže.

Přijdete k vodě, namažete si jen určité části těla opalovacím krémem a večer před zrcadlem se kocháte, jaký jste machr a že se můžete pochlubit před svým partnerem. A nebo fotku hodit na Facebook.

Někdo si myslí, že je to krásné a že je to sexy. Nám v redakci eXtra.cz se to ale vlastně ani nelíbí. Některé fotky nám daly vzpomenout na krávu Milku.

A hlavně kožní lékaři jsou naprosto zděšeni. Lidé, kteří úmyslně pustí na své tělo sluneční paprsky bez ochrany, jsou idioti. Na rakovinu kůže se dá totiž i umřít.

Mohlo by vás zajímat

Další články