Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Test zatáčky na Mostecku, kde při blbnutí za volantem bouraly dvě dívky: Při předepsané rychlosti je průjezd zcela bezpečný

+ dalších 5 fotografií
Úsek, kde měly nehodu dvě dívky, je zcela bezpečný. Za předpokladu, že jedete podle pravidel a věnujete se řízení. Což řidička bohužel nesplnila. Za jízdy telefonovala a mávala do mobilu své kamarádky, která šílenou jízdu vysílala na internetu.

Vozovka u obce Obrnice je bezpečná a přehledná. Ovšem za předpokladu, že se věnujete řízení a nepřekračujete povolenou rychlost. Video ukazuje redakční test E-deníku.

„Při předepsané devadesátikilo­metrové rychlosti je průjezd místem tragické nehody u Obrnic zcela bez problému. Redakce měřila přetížení při běžné rychlosti. Odchylka od normálu byla jen minimální. Ve čtvrtek po nárazu do protihlukové stěny zemřela mladá řidička, auto jelo pravděpodobně vysokou rychlostí, při níž žena nezvládla řízení. Vyplývá to z živého přenosu, který dělala spolujezdkyně a streamovala jej na sociální síť,“ píše redakce ke svému videu.

Zdá se, že hlavním důvodem, proč mladá řidička lehkou zatáčku nezvládla, byl styl jejího řízení. Volantu se totiž nevěnovala tak, jak by měla. Za jízdy telefonovala, nedívala se na silnici a mávala do telefonu své kamarádky, která nezodpovědnou jízdu streamovala na internet.

Výsledkem je mrtvá řidička a zraněná spolujezdkyně. Tu by ale podle slov jejího otce měli lékaři v pondělí propustit z nemocnice.

VIDEO Z TRAGICKÉ JÍZDY NAJDETE ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články