Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

TEROR V EVROPĚ: Lidé letí raději na dovolenou do Egypta a Tunisu. Ceny zájezdů jsou letos nejlevnější

Takhle to teď vypadá v Egyptě.
Zdroj: facebook.com/profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Máte po všech teroristických útocích, které jsou v Evropě poslední dobou, strach letět na dovolenou? Nebo naopak sháníte tu nejlevnější dovolenou a je vám jedno, kam poletíte? Tak to byste si měli vybrat Tunis nebo Egypt. Možná budete mít IS za zadkem, ale budete se cítit jako králové.

Spousta lidí se pořád bojí letět na dovolenou do Egypta či Tunisu, protože mají strach z Islámského státu. Ten ale bohužel v poslední době úřaduje i v Evropě. Po několika teroristických útocích v Německu a ve Francii člověk už pomalu ani neví, kam se může vydat, aby se vůbec z dovolené vrátil.

Do Německa, Francie nebo Belgie se už moc nikomu nechce, a tak se Češi vracejí ke starým dobrým zájezdům do Egypta a Tunisu. A rozhodující je pro ně i cena. Ceny zájezdů do těchto destinací jsou totiž nejnižší za uplynulých 10 let.

„Letos Čechy vyjde dovolená v egyptských letoviscích v průměru na 13 472 Kč na osobu. To je o 2 251 Kč méně než právě před 10 lety. I pobyty do Tuniska jsou v letošní letní sezóně cenově výhodné, průměrná cena prodaných zájezdů letos vychází na 11 820 Kč na osobu,“ řekl marketingový ředitel cestovní agentury Invia Michal Tůma.

A to se opravdu vyplatí. Luxusní hotely, hodně jídla a pití, krásné Rudé moře v Egyptě nebo Středozemní v Tunisku. Hlavně se nemusíte bát, že vás bude v letadle otravovat řvoucí dítě nebo že budou přecpané pláže.

Letadla jsou poloprázdná, v hotelu vás také nikdo obtěžovat nebude a užijete dovolenou se vším všudy. A jestli si potřebujete odpočinout od práce, v Egyptě nebo Tunisu se vám to určitě povede!

A hlavně tam nehrozí, že by vám dovolená propršela. Egypt je v tuto chvíli navíc celkově šestou nejoblíbenější zemí. Podívejte se na egyptské a tuniské hotely, kam můžete ještě letos vyrazit.

Egypt

  1. Za hotel Grand Seas Hostmark v Hurghadě, 4*, letecky, all inclusive zaplatíte 12 800 korun.
  2. Triton Empire Hotel v Hurghadě, 4*, letecky, all inclusive vás vyjde na 12 100 korun.
  3. Za The Grand Resort hotel v Hurghadě, 5*, letecky, all inclusive zaplatíte jenom 12 479 korun.

Tunis

  1. Safa Aquapark v Hammametu, 3*, letecky, all inclusive vás bude stát už 8 880 korun.
  2. Hotel Skanes Serailv Monastiru, 4*, all inclusive pořídíte už za 12 190 korun.
  3. Hotel Vincci Nozha Beach v Hammametu, 4*, letecky, all inclusive vás bude stát 13 790 korun.

Související články

Další články