Terminátor porazil Attilu Végha: Ukázal jsem srdce, byl šťastný Karlos Vémola

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
zápas
Český zápasník MMA Karlos Vémola by byl nejradši, kdyby v listopadu porazil svého soupeře Attilu Végha. Toho se však nedočkal, když přišlo tvrdé K.O. Až tento čtvrtek se Vémola konečně dočkal výhry nad Véghem, když ho porazil na airbiku. Za pět minut totiž na tomto pekelném stroji ujel více kalorií...

"V našem prvním zápase jsem nemohl ukázat srdce, tady jsem ho ukázal. Stejně to bude i v odvetě, i kdybych tam měl chcípnout," uvedl Vémola oslavující své vítězství. Český MMA zápasník šlapal na airbiku u sebe doma, zatímco jeho soupeř Attila Végh šlapal na Slovensku. Boj na dálku byl stejně intenzivní jako v kleci.

Bez klece, ran pěstí a kopanců

Žádné pěsti a ani kopance. Proběhla fyzická simulace zápasu, která bolela a svírala celé tělo. "Uznávám, vyhrál, gratuluji. Výborné číslo. Je krásné, že to směřuje k odvetě. Když se bude Karlíto takhle snažit, třeba k ní i dojde," usmíval se unavený slovenský soupeř. O odvetě Terminátor mluví velice často.

Vémola překonal stovku

Vémola měl na airbiku průměrnou rychlost 40km/h a ujel celkem 2,5 kilometru. Nasadil svižné tempo a celou dobu vedl, takto vypadal průměr kalorií po minutě: 30:20,53:44, 70:58, 90:72 a 108:96. "Moc času na trénink nám nedali. Kolo nesnáším, bolí mě z toho zadek a musel jsem máknout, abych se do toho dostal," přiznal Vémola, který dostal airbike dva týdny před nečekaným měřením sil.

"Věděl jsem, že stovka bude stačit, to je brutal," doplnil Terminátor, který se s Attilou rozloučil, jak je zvyklý. Opět nadhodil větu o odvetě. Dojde na ni v oktagonu někdy?