Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tereza Voříšková zveřejnila fotku těsně před porodem: Na ztrhanou budoucí matku zapomeňte

Zdroj: instagram
+ Dalších 7 fotografií
porod
Herečka Tereza Voříšková (30) zhruba před měsícem porodila. Radostnou novinkou se pochlubila na svém profilu na sociální síti, kam přidala hned několik snímků s miminkem a manželem Matyášem Rambou (27). Herečka tajila porod několik neděl, ale nakonec se rozhodla se svými fanoušky sdílet radost z prvorozeného miminka. Nyní Tereza přidala na Instagram fotku, na které je těsně před porodem.

Tereza Voříšková je známá tím, že si přísně střeží své soukromí. Když zveřejnila na sociálních sítích první radostné fotky s miminkem, tak už měla několik neděl po porodu. Těhotenství i porod se jí podařilo dlouhou dobu skrývat.

Nyní na Instagramu ukázala fanouškům fotku těsně před porodem. Tereza se na snímku směje od ucha k uchu a vůbec nevypadá, že by měla v brzké době porodit. Jestli si myslíte, že ženy těsně před porodem musí vypadat jako velká funící stvoření, tak jste na omylu.

V tuto chvíli Tereza vypadala opravdu spokojeně a šťastně. Jenomže ten pravý šrumec přišel pár dní po porodu a Tereza si rozhodně nehrála na sociálních sítích na matku, která vše hravě zvládá, a přiznala barvu.

„První den sama. První záchvat dáte. Druhej dáte. Pak je patnáct minut pauza, stihnete sprchu, uklidit, a skoro si strkáte kartáček do pusy, nevadí, dneska taky ne… A ten třetí vás dostane. Takže manžel přijde domů a vás najde v posteli, vy brečíte, dítě brečí, oba nahatý, mlíko teče všude, dítě vás počůralo,“ napsala Voříšková ke svému šestinedělí.

"Euforická radost a návaly štěstí jsou úplně normální. A pláč. Vy jste miminko a miminko je vy. Byli jste jeden a teď jste dva. Proč mi nikdo ku*va neřekl, co je to za masakr? Na nočním stolku mám teď vložky do podprsenky, plenu, dudlík a kojicí čaj,“ dodala.

Související články

Další články