Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Tereza Chlebovská dráždí na Instagramu! Předvedla se jen v sexy košilce bez podprsenky a ukázala víc, než chtěla!

Terezka dráždí svoje fanoušky na Instagramu!
+ Dalších 10 fotografií
Modelka Tereza Chlebovská (26) o sobě zase jednou dala vědět na Instagramu. A pořádně rozdráždila svoje fanoušky! Zveřejnila totiž fotografii, která nenechá chladným žádného muže!

Modelka Tereza Chlebovská je maminkou dcery Emy, přes to má pořád luxusní postavu. Pořádně na sobě dře, a tak se jí žádný špíček navíc rozhodně netýká. Tentokrát o sobě dala zase vědět. Na svém Instagramu zveřejnila sexy fotografii a fanoušci šílí. Terezka si totiž nevzala podprsenku, a tak jí přes košilku prosvítají vystouplé bradavky!

Tereza není zrovna ten typ, který by provokoval a její Instagram v poslední době plní spíše snímky její malé dcerky. Chtěla dát asi svým fanouškům najevo, že z ní není žádná umaštěná mamina a je pořád sexy! Navíc se jí po porodu prsa pořádně zvětšila, tak proč se jimi nepochlubit. Modelka každý den poctivě cvičí a hlídá si životosprávu, i přesto jí ale její prsa nemizí! Podívejte se do galerie, jak umí být sexy!

Mohlo by vás zajímat

Další články