Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tereza Brodská promluvila o vztazích ve Slunečné: Odhalím vám soukromí Báry Jánové

Tereza Brodská promluvila o vztazích ve Slunečné: Odhalím vám soukromí Báry Jánové
Zdroj: archiv Terezy Brodské
+ Další 3 fotografie
EXKLUZIVNĚ
Seriál Slunečná se téměř tři měsíce pravidelně objevuje na kanálu televize Prima. Velmi rychle si našel příznivce a v současnosti se řádí k jedničce mezi televizními seriály. Herečka Tereza Brodská (51) odhalila, proč tomu tak je a nejen to. Promluvila třeba i o vztazích mezi kolegy...

Co říkáte na to, že seriál Slunečná je aktuálně na televizním trhu mezi seriály dominantní? A čím si úspěch u diváckého publika vysvětlujete?

Určitě je to prostředím, ve kterém se dějová linka seriálu odehrává. A rozhodně hereckým obsazením. Vnímám ho jako silné a u diváků oblíbené...

Když jste zmínila obsazení. Patříte k ostříleným herečkám. Jak vnímáte kolegy, kteří jsou mladší ročníky, a jejich práci před kamerou?

Musím vyzdvihnout kolegyni Báru Jánovou. Osobně mě její nadání velmi uchvátilo. Povahově je velmi milá, veselá, pokorná, talentovaná, pracovně se umí skvěle vžívat do své role. Vím, že v soukromí se věnuje řadě projektů, píše divadelní hry, je spolumajitelkou produkční firmy, píše knihu. Pro mě je na mé kariérní cestě velmi příjemné, že s ní mohu hrát. Ale nemohu opomenout další z mladších ročníků, u nichž spatřuji velké nadání a ochotu na sobě pracovat. Natálka Grossová a Lukáš Adam jsou pro mě lidi, kterým věštím velkou budoucnost.

Seriál, který spojuje

A jaké jsou vztahy v zákulisí mezi herci? Nechce se mi věřit, že všechny vztahy jsou tak báječné?

Nedávno se mě někdo ptal, na co se těším nejvíc, až skončí karanténa. Moje odpověď byla, že na kolegy ze Slunečné (směje se). Nás ženských, když je vyjmenuji Dana Batulková, Martina Preisová, Eva Decastelo, Regina Řandová, Jana Stryková je tam takový tým, máme si pořád co říct. Hrozně si nejen natáčení, ale i naše rozhovory užíváme. A co je na tom úžasné, že jsme v kontaktu i mimo natáčení. Ale nesmím zapomenout na Ivu Hüttnerovou a kluky jako Leoše Nohu, Karla Zimu, to jsou prostě hrozně skvělí parťáci. Takže když se nad tím zamyslím, nepřijdu do kontaktu s někým, s kým bych měla nějaký problém.

Nezmínila jste Evu Burešovou a Marka Lamboru. Jak vnímáte jejich herectví?

Já se s nimi dost míjím. Ne vždy stačím Slunečnou sledovat. Nerada bych tedy hodnotila.

Když jsme u těch rolí. Co vám je vlastně bližší - role v seriálu, kde je všechno rychlejší, nebo role ve filmu? Jak jsem zmínil, máte už za sebou řadu rolí, jste velmi zkušená a oblíbená herečka...

Pro každého herce je film samozřejmě velká zkušenost a příležitost. Ale seriál má také svá pozitiva. Třeba to, že se s kolegy vídám častěji a lze více improvizovat. Film totiž natočíte za měsíc, za dva a také tam mohou vzniknout hezké vztahy a pak se s těmi lidmi už třeba nikdy neuvidíte a člověku to může být líto. Když se rozhodlo, že se natáčení seriálu prodlouží o rok, všichni jsme byli rádi, že se budeme vídat. Jak mi řekla Dana Batulková: Terezo, já se na natáčení vždycky tak těším, já tam jdu totiž jako do společnosti. (směje se).

Související články

Další články