Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Teorie tygra: Kde se natáčel jeden z nejúspěšnějších českých snímků poslední doby?

+ Dalších 18 fotografií
filmová místa
Snímek Teorie tygra, který pojednává o muži, jenž se rozhodne pro trochu volnosti předstírat Alzheimerovu chorobu, je naprostým trhákem. Na serveru ČSFD dosáhl hodnocení 75 % a byl oceněn třemi Českými lvy. Natáčen byl na mnoha místech Česka a některá rozhodně stojí za návštěvu.

Teorie tygra, kde si Iva Janžurová zahrála matku pouze o osm let mladší Elišky Balzerové, je jedním z nejlepších českých filmů poslední doby. Není se čemu divit, je hvězdně obsazen a ačkoliv mezi protagonisty mělo podle scénáře panovat napětí, ve skutečnosti se na place náramně pobavili. Může to být i tím, že natáčeli na opravdu zajímavých místech, z nichž některá doslova vyzývají k výletu. My vám přinášíme 3 místa, kam byste se určitě měli zajet podívat.

Smetanova vyhlídka, Krňany

Jan bere svého psa na procházku a vezme ho právě na tuto krásnou vyhlídku. Ta byla vybudována roku 1974 vysoko nad hladinou Vltavy. Obzvlášť pražští se k ní dostanou velmi snadno, a tak jde pro obyvatele středních Čech o časově nenáročný a zároveň zajímavý výlet za nádherným výhledem.

Rabyňská vyhlídka

Ve scéně, kde si Jan, Erik a Pepík užívají svobody, kterou si vybojovali, si diváci mohli všimnout nádherného výhledu. Tento pohled si můžete vychutnat i vy sami, stačí navštívit Rabyňskou vyhlídku, která se nachází nedaleko obce Nová Rabyně. Pokud se chcete vyhnout davům, vyjeďte tam mimo léto. Naopak pokud během výletu oceníte i možnost zakoupit si občerstvení, letní prázdniny jsou ideálním obdobím, kdy vyhlídku navštívit.

Barokní areál Skalka

Když si Jan s manželkou Olgou vyjedou na kole, zamíří právě na toto místo. Tento areál se skládá ze tří objektů – kostelíku sv. Máří Magdaleny, kláštera a poustevny. Jde o staré objekty, které v devadesátých letech musely projít rozsáhlou rekonstrukcí. Dnes je to zajímavé výletní místo, kde se pořádají nejrůznější akce, poutě i výstavy. Areál se nachází v Mníšku pod Brdy.

Mohlo by vás zajímat

Další články