Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Tento sexy model je nováčkem v českém showbyznysu. Dámy, co na něj říkáte?

Po tomto muži šílí muži i ženy.
+ Dalších 7 fotografií
Marek Donát alias Dony (20) je nejúspěšnějším českým modelem současnosti a šílí po něm muži i ženy. Má za sebou i takové přehlídky, jako je Fashion Week v Praze a působil i v Miláně. Zaujme ojedinělým vzhledem s nádechem Asiata, a přitom jeho kořeny jsou jenom z Čech.

Tento sexy krasavec je velmi úspěšným českým modelem. Díky jeho exotickému vzhledu se o něj návrháři doslova rvou. Jenže tento krasavec nemá jen hezkou tvářičku, ale umí i skvěle rapovat. Když ho jeho kamarád, finalista Hlasu Česko Slovenska David Bisek jednou slyšel, jak si rapuje písničku od oblíbeného interpreta, nestačil zírat.

Kluci dnes už mají na své debutové album připraveny tři singly a k jednomu z nich s názvem Energie natočili videoklip. Tak to vypadá, že se v českém rybníčku tvoří nové klučičí duo, které by mohlo u fanynek zapůsobit. Tak dámy, co na něj říkáte?

Mohlo by vás zajímat

Další články