Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Tento muž musel čelit v soudní síni oběti, kterou znásilnil. Akorát to byla koza!

Musel se podívat do kozí tváře své oběti!
Zdroj: YouTube

Oběť sexuálního znásilnění se objevila v soudní síni, kde si měl násilník vyslechnout svůj rozsudek. To není moc obvyklé ani normálně, ale v tomto případě to bylo ještě bizarnější. Tou obětí byla totiž koza.

Katana Kitsao Gona, osmadvacetiletý muž z africké Keni, byl za znásilnění kozy odsouzen na dlouhých 10 let ve vězení poté, co se k činu přiznal. Kozu přivedla obžaloba jako důkaz v kauze.

Možná i přítomnost kozy v soudní síni způsobila, že soudce rozhodl o rekordním desetiletém trestu ve vězení. Katana Kitsao Gona byl přichycen při činu sousedem majitele kozy, ten na něj zavolal policii. Gona se pak snažil vyhnout vězení konstatováním, že má doma postiženou ženu, o kterou se musí starat.

V Keni jsou na sex se zvířaty docela hákliví. Podobný případ řešil docela nedávno soud ve Velké Británii, kde dostal za sex s kozou Robert Newman trest pouhých šest týdnů ve vězení.

V tomto případě si ale koza vyslechnout rozsudek nešla.

Související články

Další články