Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tento chlapík byl ochlasta a vážil neskutečných 250 kilo. Radikálně zhubl, ale problémy tím neskončily! Podívejte se na to tělo!

Brian Flemming (32) zhubnul téměř 180 kilogramů, na těle mu nyní
visí kůže.
Zdroj: instagram.com
+ Další 2 fotografie
Brian Fleming (32) z Kantonu v americkém Michiganu vážil více než čtvrt tuny. Za vše mohl alkohol a jídlo z fast foodů. Šel do sebe a podařilo se mu shodit neuvěřitelných 177 kilogramů, ale všude mu nyní visí nadbytečná kůže. Sympatickému učiteli hudby může nyní pomoci jen operace.

„Všude mi visí kůže, která mi připomíná můj minulý život. Omezuje mě to každý den,“ říká dnes učitel hudby, kterého do obrovských problémů dostal alkohol a přežírání se.

„Měl jsem deprese a chodil pořád do fast foodu. Byl jsem tam každý den,“ říká muž, který do sebe soukal hranolky, kuřecí nugety, dvojité cheeseburgery a vše zapíjel colou.

Na jaře roku 2012 se seznámil s Jackie Estham, která trpí svalovou dystrofií. Začali si povídat, chatovali spolu a Brian si uvědomil, že ve svém těle je jako vězeň, který čeká na smrt.

13. října 2012 učinil rozhodnutí, že musí drasticky změnit svůj život. Šel do sebe, upravil si jídelníček, přestal pít svou oblíbenou vodku a dokázal zhubnout neuvěřitelných 177 kilogramů.

„Omezil jsem cukry, přestal pít alkohol a skončil s červeným masem. Jedl jsem hodně kuřecího masa a rýži. Ze začátku to bylo velmi těžké, měl jsem pocit, že mám pořád hlad,“ říká Brian.

Nejhorší bylo, že Brian zjistil, že je alkoholik. Bez vodky nedokázal první dny usnout. Na čele měl studený pot a vracely se mu deprese a noční můry. „Nejsem věřící, ale tyto dny jsem se upíral k nějaké vyšší moci a prosil, ať mi dá sílu, abych svůj boj zvládl,“ přiznává sympatický chlapík v rozhovoru pro Daily Mail.

Pak začal chodit na malé procházky, koulel se po ulicích doslova krůček za krůčkem. Potom začal běhat. Dnes se pro něj běh stal drogou a uvažuje o tom, že absolvuje maraton.

Brian má se svým životem velké plány, dokázal ze svého těla vypudit několik desítek kilogramů tuků, jenže všude mu nyní visí nadbytečná kůže.

„Stydím se za své tělo. Kdysi jsem rád plaval, nyní se bojím jít ven,“ říká Brian, který se nakonec rozhodl, že své tělo ukáže na Facebooku, aby varoval ostatní lidi, kteří na tom jsou stejně, a také aby sehnal peníze na náročnou operaci.

Na stehnech mu nyní visí obrovské kusy kůže, dříve tam byly velké zásoby tuku. Podobně vypadá i jeho hrudník a prsa. Brian svůj příběh zveřejnil na stránce GofundMe a věří, že se mu podaří vybrat v přepočtu asi 800 000 korun, které potřebuje na plastickou operaci.

Plánuje, že se stane terapeutem a bude pomáhat lidem, kteří trpí obezitou jako kdysi on. Jezdí na přednášky do škol a je rád, že po svém boku má kamarádku Jackie, která mu pomohla změnit nejen jeho tělo, ale hlavně uzdravit jeho mysl.

Související články

Další články