Byla to velkolepá svatba, která nemá obdoby. Když si bral 17. července 2010 tenista Radek Štěpánek (34) Nicole Vaidišovou (24), považovali všichni příznivci bílého sportu tento akt za událost roku. Bohužel už po deseti měsících nastaly v manželství problémy a dnes mluvčí daviscupového i fedcupového týmu Karel Tejkal potvrdil, že se Štěpánek s Vaidišovou rozvádí.

Jak svatba tenisových špiček tehdy probíhala?

Pár si řekl své ANO v katedrále sv. Víta na Pražském hradě. Obřadu se zúčastnil i Jaromír Jágr, kterého tehdy doprovázela přítelkyně Inna Puhajková. Vaidišovou na místo svatby dovezl pronajatý Rolls-Royce, jehož cena se pohybuje kolem 12 miliónu Kč. Velkolepá svatba připoutala pozornost řady zahraničních turistů i českých zvědavců, kteří zaplnili nádvoří Pražského hradu. Obřadu se zúčastnilo kolem padesáti hostů, o klidný průběh se po celou dobu starala ochranka.

Nicole v honosných šatech se závojem od světoznámé módní návrhářky Very Wang, jejichž cena se pohybuje kolem půl milionu korun, přivedl k oltáři vlastní otec Josef. Štěpánkovi svědčil bratr Martin, povoláním policista, Nicole teta Julie. „Praha je náš domov, město, které se nám líbí a kde chceme žít. A chrám svatého Víta, to je jedinečné místo, které ještě umocnilo náš zážitek,“ řekl tehdy Štěpánek.

Nyní podle deníku Blesk randí Štěpánek s Petrou Kvitovou (23).