Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tenhle zadeček má Cristiano Ronaldo doma: Georgina věší prádlo pouze v tangách

Tenhle zadeček má Cristiano Ronaldo doma: Georgina věší prádlo pouze v tangách
Zdroj: koláž eXtra.cz / IG: @georginagio
+ Dalších 18 fotografií
přítelkyně
Slavný portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo (35) má i velmi slavnou přítelkyni. Jeho milovaná Georgina Rodriguez (26) pravidelně zásobuje svých 18 milionů sledujících na Instagramu fotkami a videi ze cvičení nebo z různých focení. A přihazuje i svůj pevný zadeček nebo provokativní snímky...

Cristiano Ronaldo a Georgina spolu chodí už od roku 2017. Mezi tím mu stihla porodit dcerku Alanu, ale i tříletá dvojčata Evu a Matea a devítiletého Cristiana juniora bere jako své vlastní. Ty odrodily náhradní matky. Vznikly i spekulace o tom, že čeká další miminko, když zveřejnila snímek, podle kterého by si mohlo spoustu lidí domyslet cokoliv.

Věšení prádla v tangách

Georgina Rodriguez si díky penězům slavného fotbalisty hrajícího za Juventus může užívat komfortu, luxusu, cestování soukromým letadlem a podobně. Ale stejně si některé práce dělá sama, například věšení prádla. A to jen v tangách, čímž rozpálila řadu svých fanoušků.

Rodina nadevše

Ale nepřidává jen vyzývavé a provokativní snímky v přiléhavém oblečení. Její rodina je pro ni opravdu důležitá a profesionální či žhavé fotky občas rozsekne právě těmi rodinnými snímky. A mnohdy je to opravdu roztomilé. Podívejte se sami, s jakou kočkou chodí jeden z nejslavnějších fotbalistů.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy