Šedesátiletý pastor si s city žen příliš hlavu neláme. Nedávno si vyhlédl devatenáctiletou přítelkyní Rebou za požehnání své první manželky Belindy. Se svou novou mladičkou ženou očekává navíc přírustek do rodiny.

Reverend Thom Miller není žádné neviňátko, porozumění s Bohem našel až ve vězení. Nyní buduje pro své dvě ženy hnízdečko lásky v městě Mansfield v Ohiu. Každá z manželek bude mít své vlastní křídlo v domě. Samozřejmě, že v USA není mnohoženství oficiálně povolené, ale za nálepku náboženské tolerance se dá leccos skrýt.

Obě ženy se shodují, že jsou naprosto spokojené se životem ve třech a nic by na tom neměnily. Pastor zdůrazňuje důležitý fakt. Jen on má dovoleno mít více sexuálních partnerek. Jeho ženy nikoli.

Zatímco muž dokončuje hnízdečko lásky, ženy se po třech dnech střídají u něj na návštěvách. Thom a jeho první žena Belinda se poprvé o mnohoženství bavili před sedmi lety.

Tento nápad uskutečnili, když potkali mladičkou Rebu Kerfoot. Pro devatenáctiletou slečnu byly začátky v polygamním vztahu těžké. Její rodina s tím nesouhlasila.

Ani pro Belindu však nebyla situace lehká. Často propadala úzkostem a žárlila. Protože ale nechtěla o manžela přijít, musela to zkousnout.

Když zrovna nemá den, kdy se má s manželem setkat, snaží se volný čas věnovat sobě a přátelům. Obě ženy by se pak rády staraly o miminko. Tento stav vnímají pozitivně a dokonce o něm vtipkují. Když bude mamka Reba unavená, přijde na řadu mamka Belinda.

Reverend Thom je z přírustku nadšený a nesmírně se těší, až se miminko narodí.

Manželé Millerovi mladou Rebu přitom znali celý život. Bydlela vedle nich dlouho, než se odstěhovala, ale pak se náhodně potkali a jiskra mezi ní a Thomem přeskočila.