Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Tenhle muž tvrdí, že byl inspirací pro sepsání knihy Padesát odstínů šedi. Připadá vám to věrohodné?

Inspirace Padesáti odstínů
+ Další fotografie

Ačkoliv jsou knihy Padesát odstínů šedi totálním fantasmagorickým výmyslem frustrované ženy, kterou všichni muži v životě akorát podváděli a zneužívali, údajně je její hlavní hrdina inspirován skutečnou postavou.

Nechce se nám věřit, že by Christian Grey opravdu existoval v reálném světě, vydělával miliony a zaučoval v posteli nudnou pannu, která mu dělá sekretářku, ale muž na fotografiích – Alessandro Proto tvrdí, že příběh knihy je napsán podle něj.

Alessandro se živí jako realitní agent, vlastní Audi a firmu, která se jmenuje Proto Organization Holding. Má prý s Greyem mnoho společného a je si jist, že kniha je napsána o něm. Sama autorka Odstínů říká, že její hrdina by měl vypadat jako upír ze Stmívání Robert Pattinson. Tomu se Alessandro rozhodně nepodobá. V připravovaném filmovém zpracování bude Christiana Greye hrát herec Jamie Dornan.

Mohlo by vás zajímat

Další články