Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tenhle mladík se dočista ZBLÁZNIL: Podstoupil nespočet operací, aby vypadal jako BEZPOHLAVNÍ MIMOZEMŠŤAN!

Co na to říkáte?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Daadvacetiletý Vinny Ohh z Los Angeles se necítí být ani mužem, ani ženou. Proto se rozhodl k opravdu zvláštnímu činu. Chce se nechat chirurgicky přetransformovat v bezpohlavního mimozemšťana.

Tohle je opravdu bizarní příběh jednoho mladého muže, který se rozhodl, že se stane bezpohlavním mimozemšťanem. Dvaadvacetiletý vizážista Vinny Ohh z Los Angeles podstoupil přes sto operací, aby vypadal jako dokonalý mimozemšťan.

Celou dobu totiž tvrdí, že se necítí jako muž, ale ani jako žena. Prozatím ho jeho transformace v mimozemskou bytost stála šílených 1,25 milionu korun. Dalším jeho krokem má být odstranění genitálií, bradavek a pupku.

Vizážista, který se brzy stane věrnou kopií mimozemské civilizace, začal s operacemi už v sedmnácti letech. Nejdříve si nechal vyplnit rty, poté to pokračovalo úpravou lícních kostí a brady. Živí se také jako příležitostný model a vzbuzuje v lidech různé reakce. Někteří se ho bojí, jiní odsuzují a další mají z něj srandu.

Kromě spousty operací jsou pro něj typické zvláštní kontaktní čočky, které nosí neustále, upravené nehty a barevné účesy. Jsme zvědaví, jak tahle proměna nakonec dopadne.

Související články

Další články