Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tenhle magický úplněk vás rozdivočí: Na čarodějnice zažijete sex jako nikdy předtím!

Zdroj: Facebook
Už za pár dní nás čeká úplněk. A ne ledajaký. Luna totiž během tohoto týdne pomalu vstupuje do znamení Štíra. Dbejte na různorodá omezení, která byste měli dodržovat, jinak to pro vás nemusí dopadnout dobře. Na druhou stranu vám to přinese uvolnění a užijete si sexu jako nikdy dřív. Úplněk se navíc odehraje na pálení čarodějnic, což mu dodává nezměrnou sílu.

Úplněk nám nastane už za pár dní. Konkrétně 30. dubna ve 2:58, a to je ten nejmagičtější den v roce, jelikož se budou pálit čarodějnice. Navíc luna vstupuje do Štíra, což znamená, že ve vás úplňková noc vzbudí nezvyklý sexuální apetit. Podstatou Štíra jsou totiž pohlavní orgány, pohlavní žlázy, anus, stydká kost aj.

Pokud se tedy rozdivočíte více, než je obvyklé, nedivte se tomu. Svého milého zkrátka očarujete svou sexualitou. Ono datum neabsolvujte žádné vyšetření a vyhněte se všem pohovorům. Pokud bydlíte v domě a máte zahradu, nezastřihujte živý plot, jelikož nadzemní části jsou mimořádně citlivé, a ani nesušte byliny.

Pod sílou Uranu, který láme bariéry, se bude otevírat vaše vědomí. Ucítíte silné vyšší vibrace, co dělat se svým životem a jak posílit své sebevědomí. Nyní nastává čas, kdy opustíte staré vzorce myšlení a začnete více naslouchat své duši.

Související články

Další články