Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Tenhle kluk dojal na Facebooku miliony lidí! Krásný vzkaz mu poslala i Hillary Clinton

Chlapec dojal nejen duhový svět.
Zdroj: Facebook
Tomuto chlapci vyjadřují podporu desetitisíce lidí poté, co byla na Facebooku zveřejněna jeho fotka. Má strach, že ho společnost a jeho okolí nepřijmou takového, jaký je. Podporu mu vyjádřila i kandidátka na americkou hlavu státu Hillary Clinton.

Facebooková skupina Humans of New York má na 13 milionů fanoušků, kteří mohli před pár dny vidět dojemný příspěvek s fotkou neznámého uplakaného chlapce, který má strach, že jeho okolí nikdy nepřijme to, že je homosexuál.

„Jsem homosexuál a bojím se, jaká mě čeká budoucnost a že mě lidé nebudou mít rádi,“ prohlásil chlapec, když ho fotograf fotil.

Hned po zveřejnění příspěvku se zvedla lavina povzbuzujících komentářů. Přes půl milionu lidí fotku „lajklo“, další desetitisíce ji okomentovaly příspěvky vyjadřujícími podporu. Přitom jedním z komentujících byla i sama Hillary Clinton, manželka bývalého prezidenta Billa Clintona, která sama do Bílého domu kandiduje. „Předpověď tvé budoucnosti: Bude úžasná. Překvapíš sám sebe tím, čeho všeho si schopen dosáhnout. Najdi si lidi, kteří tě budou milovat a věřit v tebe. Určitě jich bude hodně,“ napsala bývalá první dáma.

Související články

Další články