Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Tenhle chlápek má doma Scarlett Johansson: Plní si tak celoživotní sen!

Chlápek Ricky Ma si splnil svůj sen a vlastníma rukama si vyrobil robotickou Scarlett Johansson. Ta mu slouží nejen k sexuálním účelům, ale i k běžné denní konverzaci. Robot vypadá naprosto jako kopie slavné herečky.

Přijde vám to jako neuvěřitelné? Pak vás musíme zklamat. Ricky Ma si opravdu zkonstruoval robota, který mu plní jeho nejtajnější sny. Už od puberty šíleně miluje herečku Scarlett Johansson, a tak si svůj sen nyní splnil.

Se Scarlett se dá dokonce mluvit a je naprogramovaná, takže umí poděkovat nebo prohodit pár slov. Opravdu ideální partnerka, která neodmlouvá, nehádá se a je neustále milá.

Bláznivý nápad vznikl v Hongkongu. Ricky nyní plánuje o svém koníčku napsat knihu a doufá, že bude úspěšná u čtenářů. Dokonalá partnerka s podobou známé herečky stála Rickyho přes milion korun. Otázkou zůstává, jak by se tahle robotická slečna líbila samotné Scarlett.

Mohlo by vás zajímat

Další články