Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Tenhle andílek že je dítě Jirky Pomeje? Stal se zázrak, nebo je to všechno jinak?

Anička Pomeje má trošku kontroverzního tatínka, ale jinak pohoda.

Světově neuznávaný producent Jirka Pomeje (48) si odvezl z porodnice domů malou Aničku Pomeje (0) a čím více jejích fotek se objevuje na veřejnosti, tím víc narůstají pochyby.

Nejde ani tak o to, že se o Jirkovi dlouho říkalo, že nemůže mít děti, ale miminko vykazuje všechny znaky toho, že má k Jirkovi hodně daleko.

„Prďolka je neskutečně hodná a vyrovnaná, což ani jeden s Jirkou nechápeme, kde to z našich genů vydlabala,“ svěřila se na Facebooku maminka Andrea s poznatkem, že miminko je hodné a nezlobí, což je v přímém rozporu s Jirkou a jeho životem.

A jsou tu další nesrovnalosti. Malá Anička je například moc hezká, zatímco její otec je ošklivý a chlupatý. Podle informací, které nám poskytla její maminka, rovněž nelže, nevykrucuje se a neintrikuje a považte, nechce o každé kravině a v každém prostředí točit film!

Když navíc vezmeme, že se miminko od prvního dne projevuje celkem inteligentně, musíme si chtě nechtě přiznat strašlivou domněnku, kterou se nám nechce ani domýšlet, nebo to všecko přijde až s Jirkovým synkem.

Mohlo by vás zajímat

Další články