Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tělem si už nevyděláte! Prostitutky zažívají těžkou existenční krizi

Prostitutky mají existenční krizi.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Je jich ve vašem okolí víc, než si myslíte, a tělem si vydělávají i ty, do kterých byste to nikdy neřekli. Třeba i matky od dětí nebo ta tichá obrýlená studentka dějepisu a občanky z pedagogické fakulty, která sice vypadá jako nevinné tele, ale zároveň má pěknou postavu.

Prostituce byla vždy, bohužel, sázka na jistotu. Byly to nejrychleji vydělané peníze, noční kluby praskaly ve švech a slečny dostávaly za jednu noc na ruku desetitisíce. Jenže krize postihla i nejvýdělečnější byznys na světě a na lehké holky tvrdě dopadla finanční nouze.

Mnohé z nich musely přestat žít jen v noci a po „směně“ v klubu se ráno vydat i do normální práce, aby uživily třeba i samy sebe. Sexbyznys teď zažívá krušné časy, do klubů třeba celý večer nikdo nepřijde nebo si pánové navykli zastavit se jen na drink a poklábosení, aniž by došlo k tomu nejdražšímu, tedy placenému sexu.

Po nedávné razii v pražské ulici Ve Smečkách, kdy policie smetla kluby Atlas a Darling, se dívky pomalu stěhují do soukromí privátů a tam nabízejí svá těla za nejnižší možnou cenu. Ta je natolik stlačena dolů, že dokonce kolikrát neexistují ani příplatky za nadstandardní služby, jako například anální sex, za které se dříve platily horentní sumy.

Ještě před pár lety platilo, že prostitucí si vydělá každá, která se do tohoto byznysu vrhne. Bylo úplně jedno, zda hubené modelky, tuctovky nebo oplácané dámy, osmnáctileté lolitky či postarší profesionálky, ale doba se rychle změnila k horšímu. Jedinou nadějí pro ztracené dívky je hromadný úprk do zahraničí. Dívky z oboru potvrzují, že na západě Evropy sexbyznys stále jede a Češky jsou pro svou krásu žádané. Jen aby krize brzy nedolehla i tam…

Související články

Další články