Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Těhotný muž: Čekám dítě po nechráněném styku s mužem, musíte mi věřit!

Mladý Ind si myslel, že otěhotněl s jiným mužem. Nepoužili totiž
ochranu.
Zdroj: profimedia.cz
Do opravdu neobvyklé situace se dostal jeden mladý muž z Indie. Ačkoliv má doma ženu a dvě děti, už v dospívání zjistil, že je homosexuál. Jak ale mohl po styku s jiným mužem otěhotnět?

Tento případ hýbe světem. Po několika týdnech od styku s jiným mužem Indovi nebylo příliš dobře a měl pocit, že se mu něco pohybuje v břiše.

Když pohyby neustávaly a znásobovaly se, rozhodl se vyhledat lékaře. Před doktory předstoupil s tvrzením, že musí být těhotný.

Ti ale tuto možnost rázně zamítli. Není možné, aby muž otěhotněl s jiným mužem. Přesto však Ind trval na svém a vynutil si hospitalizaci.

Mladý Ind má doma ženu a dvě děti. Přesto odjakživa cítil náklonnost k mužskému pohlaví. Párkrát už to nevydržel a v posteli skončil s mužem.

Lékaři nakonec rozpoznali hlavní příčinu jeho těhotenských nevolností. Ind trpí takzvaným fantomovým těhotenstvím.

Jedná se o falešné těhotenství, které může u muže způsobit podobné těhotenské příznaky jako u ženy. Stačí, aby otěhotněla mužova partnerka a on může mít pocit, že otěhotněl s ní.

Většinou se tento stav léčí za pomoci antipsychotik. Ty nasadili lékaři také Indovi.

Nyní se jeho stav výrazně zlepšil. Už nemá pocit, že je těhotný, a dokonce se navždy rozhodl vzdát všech homosexuálních choutek.

Související články

Další články