Diana Kobzanová (32) se konečně dočkala. Poměrně rychle poté, co chytla zlatou rybku v podobě hokejisty NHL Michaela Frolíka (26), se jí podařilo otěhotnět, což je v takovém případě jediná a možná cesta, jak zůstat v království dolarů a neskončit s pofidérním podnikatelem, u nějž se za rok přijde na to, že na kontě nemá ani floka.

Bývalé modelce a vlastně už i moderátorce (obojího se Diana vzdala, aby mohla svůj „projekt Frolík“ pečlivě dokončit) se podařilo fikaně vysolit důkaz o tom, že opravdu těhotná je, a zbytek si už zase nechává pro sebe, takže je dost možné, že dítě už na světě je nebo na něj každou chvíli přijde za nejpřísnějšího utajení, stejného, jaké se dostane svatbě, která bude tutově hrozně konspirační a hlavně rychlá.

Co ale všechny zajímá nejvíc, je, jak se dítě bude jmenovat a my pro Dianu samozřejmě máme několik návrhů. Kluk by se mohl jmenovat třeba Kobzan Frolík, Miloš Zapletal Frolík Kobzan, Dian Kobzan, Dikobzan Frolík, Mirolík Kobzan, Leo Frolík a vlastně jsme málem zapomněli, že dítě může být i holka, takže třeba Kobza Frolík (koncovku -ová Diana určitě používat nebude).