Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Těhotná Ochotská dře v posilovně. Ohrožuje tím své dítě?

Těhotná Ochotská dře v posilovně. Ohrožuje tím své dítě?
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie

Bývalá moderátorka Televizních novin Michaela Ochotská (29) nedávno oznámila veřejnosti, že se svým partnerem Lukášem Rosolem (29) čekají dítě Míša prý nemohla dlouho otěhotnět, protože měla velmi nízkou váhu. Jak je ale vidět z posledních fotek, které Ochotská dala na Facebook, přibrat pro ni opravdu není jednoduché.

Ochotská kvůli branži, v níž se pohybuje, musí pochopitelně vypadat reprezentativně, ale Míša jako jedna z mála VIPek nemusí pro své tělo dělat téměř nic a vždycky bude mít figuru jak ze žurnálu. Půvabná blondýnka, která je teď na začátku čtvrtého měsíce těhotenství a pomalinku se jí začíná rýsovat břicho, se nedávno vrátila do Prahy a hned se vrhla na cvičení a vyzkoušela tzv. FTS konstrukci.

S tím teď bude muset být Michaela hodně opatrná, aby bylo dítě v pořádku, naštěstí má ale k ruce osobního trenéra, a navíc existují i ženy, které cvičí do posledního měsíce těhotenství. V praxi totiž cvičení těhotným prospívá, ale vše samozřejmě záleží na zdravotním stavu budoucí matky a dítěte.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy