Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Těhotná obézní modelka se naštvala: Tohle vám řeknu o své postavě!

Tess Holliday se pyšní bříškem. Ještě větším než obvykle!
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Modelka Tess Holliday se vždycky pyšnila bujnými křivkami. Ty se teď ještě více zakulatí, protože kráska čeká dalšího potomka. Lidé jí posílají nenávistné komentáře kvůli tomu, že z jejího obézního těla nikdy nemůže vzejít zdravý potomek. Jak se brání?

Nastávající maminka Tess dala na svůj Instagram video hýbajícího se miminka pod šaty. Rázem se vyrojily desítky komentářů. Některé pozitivní, plné gratulací, jiné plné nadávek a negativních předpovědí. Jiní lidí se zase snažili zjistit, co říká na svou váhovou modelingovou kategorii „plus size“.

„Už nikdy víc nebudu odpovídat na otázku, co říkám na označení plus size. Neuráží mě to. Jsem plus size a jděte už do prdele,“ odpálila dotazy naštvaná Tess.

Ta je na své křivky hrdá a plno kšeftů získává i s obezitou.

Nedávno se modelka svěřila, že ji druhé těhotenství vyčerpává. Ne fyzicky, ale psychicky. Prý se všichni strachují, že se jí kvůli její váze narodí automaticky nemocné dítě. Tess už má dost vysvětlování, že všechno bude naprosto v pořádku a dítěti se nic nestane.

Související články

Další články