Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Těhotenství s Bieberem na sebe naprášila sama? Hailey Baldwin je pořád u gynekologa!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
Miminko na cestě?
Když už je Selena Gomez (26) nadobro odstavená, mohla Hailey Baldwin (22) začít úřadovat. O tom, že s Justinem Bieberem (24) čekají miminko, se popsaly stohy papíru už před třemi měsíci. Jenže spekulace začaly tento týden zase sílit. Modelka a neteř známého baviče Aleca Baldwina (60) je totiž pečená vařená u svého gynekologa!

Byla tam už v úterý a v pátek ji paparazzi u gynekologa přistihli znovu! Všechno nasvědčuje tomu, že z Justina Biebera a Hailey Baldwin se během příštího roku stanou rodiče!

Vždyť Bieber se nikdy netajil tím, že si přeje početnou rodinu. Ačkoliv si všichni dlouho mysleli, že matkou jeho dětí se stane Selena Gomez, osud nakonec rozehrál šachovou partii jinak.

To, že na Hailey zatím není těhotenství vůbec znát a stále má bříško ploché jako tác na ovoce, podle fanoušků vůbec nevadí. Během prvních týdnů se nedá na první pohled poznat, že je žena v jiném stavu. A pravidelné návštěvy dámského lékaře mají být dostatečným důkazem, že čáp už se chystá vyletět z hnízda a zamířit k Bieberovým.

No, od fanoušků je sice hezké, že přejí Justinovi s Hailey takové štěstí, ale my si raději počkáme, až sami půjdou s pravdou ven!

Související články

Další články