Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Téhle ženě je 54 let a nemá ani jednu plastiku. Známe její recept na mladistvý vzhled!

Kim s manželem, televizním producentem.
Zdroj: archiv

Jmenuje se Kim Carillo, je matkou dvou dětí – pětadvacetileté dcery a třiadvacetiletého syna. A je jí neuvěřitelných 54 let. Plastiky, říkáte si. A ono ne. Kim pod skalpel ani injekci nikdy nešla. Za drahou kosmetiku neutrácí, kupuje krémy v supermarketu. Jak to teda sakra dělá, že vypadá takhle?

Kim se svěřila plátku Daily Mail a prozradila všechno.

„Když někam přijdu se svou dcerou, všichni si myslí, že jsme sestry. Nikdo mi nevěří, že mi pomalu táhne na šedesát. Víte, všechno je to o postoji,“ tvrdí Kim.

Ta se snaží žít zdravě a věří, že jí to tělo vrací.

„Když se u mě poprvé objevily známky stáří, místo plastického chirurga jsem navštívila nutričního poradce a změnili jsme můj jídelníček. Krása jde vždy zevnitř. Nekouřím, z alkoholu si dávám jen víno, jím jen organickou stravu, chodím pravidelně na procházky se psem a dopřávám si pravidelný sex,“ prozrazuje Kim.

Rodačka z Londýna žijící v New Yorku lituje, že se v mládí opalovala. „Ve čtyřiceti jsem přestala vystavovat obličej slunci, lituji toho, že jsem to neudělala dřív, sluneční paprsky přidávají pleti léta,“ tvrdí.

Další fintou je účes. „Ženy obvykle s přibývajícím věkem zkracují a ztmavují vlasy. Polodlouhé blond vlasy vás vždy omladí, tedy pokud nejste vyloženě tmavý typ.“

Kim také pečuje o chrup, který si nechává pravidelně bělit, aby zuby vypadaly „mladě“.

„A samozřejmostí je cvičení. Ideální pro ženy mého věku je pilates a jóga, ale já hlavně sázím na procházky se svým labradorem. Jednu hodinu ráno a jednu hodinu odpoledne,“ říká Kim a dodává, že svou roli v tom, jak vypadá, hraje i pravidelný sex, díky němuž se cítí pořád atraktivní a přitažlivá, a tak působí i navenek.

Nejdůležitější je však postoj. „Vypadám mladě, protože se tak cítím. Ráda trávím čas ve společnosti mých dětí a jejich kamarádů. Když vy uvěříte, že nestárnete, opravdu stárnout nebudete. Všechno to jde zevnitř. Plastiky vám nepomůžou,“ usmívá se Kim.

Související články

Další články