Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Téhle herečce že táhne na padesát? Dana Morávková ukázala PLNÝ DEKOLT a je na co koukat!

Dana moc dobře ví, jaké má na hrudi poklady.
Zdroj: Pevonia Botanica
+ Další 2 fotografie
Jedna z našich nejobsazovanějších hereček snad ani nestárne. I když jí za chvíli bude půl století, tak byste jí na padesátku vůbec netipovali. Dokonce se ani nestydí ukázat své bujné vnady, které doma může vídat přes dvacet let její manžel Petr Malásek. A je to opravdu pohled na bohy?

Říkáte si, jak to sakra jen ta Dana Morávková (45) dělá, že vypadá tak mladistvě? Má na to svoje zaručené recepty, a dokonce se nebála nám je prozradit.

„ Za nutnost považuji dokonalé odličování, protože moje pleť si „užívá“ spousty líčení při natáčení i v divadle. Jsem přesvědčená, že ranní a večerní čištění je pro pleť velmi důležité,“ prozrazuje Dana, co je v péči o pleť stěžejní, a říká, že právě výrobky od značky Pevonia Botanica jí vyhovují nejvíce.

Také nám odhalila, co nesmí chybět v její kosmetické výbavě. Dana používá denní i noční krémy, různé masky a speciální krém kolem očí. Dále zdůrazňuje, že při péči o pleť je důležité používat přípravky pro náš typ pleti a střídat výrobky na hydrataci a výživu je naprosto nezbytné. „Snažím se chodit pravidelně jednou za měsíc na kosmetiku. Dopřeji si i ošetření těla. Na omlazující zábal z tropického ovoce, který hydratuje, vyhlazuje vrásky a vyživuje, nedám dopustit,“ dodává herečka, aby byl návod na perfektní vzhled kompletní.

A že se jí taková péče vážně vyplatí. Jen se podívejte na to, jak to Daně sluší, a hlavně pro pány, co jsou horňáci, máme opravdu pohled, na který jen tak nezapomenou. Je poznat, že se herečka nestará jen o svůj obličej, ale i o svůj naditý dekolt, který by jí mohla závidět kdejaká dvacítka.

Související články

Další články