Mělo to být vtipné… Jenže to dopadlo směšně. Lucii Gelemové se povedlo zinscenovat snímek s partnerem Felixem Slováčkem tak, jak tuhle dvojici ještě nikdo nikdy neviděl. Dlouhé roky uznávaný hudebník se stal během chvíle terčem posměšků, a to jen díky tomu, že se postavil jako božský Zeus u bazénu jen v plavkách a ponožkách, zatáhl bříško a vypnul hruď v přítomnosti klečící partnerky Lucie Gelemové.

Jenže reakce lidí se začaly lišit, když většina internetových uživatelů začala přemýšlet nad tím, jestli se Slováček nezbláznil. A nejen lidé, ale i stále manželka hudebníka Dáda Patrasová. „Moc to komentovat nechci, ale nikdy by mě nenapadlo, k čemu se Felix nechá přemluvit a vmanipulovat. Je to smutné,“ řekla eXtra.cz Dáda a bylo na ní znát, že jí je manžela hodně líto. „Mrzí mě to, protože takové blbosti za třicet osm let našeho manželství nikdy nedělal a neměl důvod,“ dodal královna dětských srdcí.

Felix se sice v očích lidí hodně zesměšnil, ale odnesl si alespoň pocit, jaké to je, být chvíli nejvyšším z bohů řecké mytologie. A to se rozhodně (ne)vyplatí…