Mladá maminka musela jednat! Celý život se totiž potýkala s těžkou obezitou a myšlenka na to, jak vypadá ve svatebních šatech při svých 90 kilogramech, ji děsila i ve snech. Svého milého bezmezně milovala a chtěla si ho vzít. Než se tak stane, řekla si, nejdřív musím shodit. A tak šla do sebe a opravdu byla rozhodnutá s nadváhou jednou provždy skoncovat.

Claire do té doby opravdu milovala jídlo. Co jí, příliš neřešila. V jídelníčku se tak objevovala pizza, hamburgery a další tučné pokrmy. Ve stresu pojídala zmrzlinu po kilech. Když ale váha rostla a blížila se ke stovce, zhrozila se. Z jejího odrazu v zrcadle jí bylo špatně.

Každou svoji fotku okamžitě mazala. Byla nešťastná, že jde špatným příkladem své dceři Molly. Za tak razantním životním krokem stojí jedna poznámka od náhodného kolemjdoucího. Ten jí tehdy otevřel oči.

Ihned se přihlásila do klubu, který pomáhá s hubnutím. Do změny se s ní dal i přítel Stephen. Ze začátku byla nesvá. Přijít poprvé do posilovny pro ni bylo náročné. Nevěděla, co dělat.

Za deset měsíců se jí podařilo shodit neuvěřitelných 64 kilo! Rázem se z ní stala úplně jiná žena.

V současnosti je z ní štíhlá a vypracovaná sexy kost. Nový životní styl si zamilovala. Za odměnu si pořídila další tetování a konečně přijala žádost o ruku.

Až uvidíte snímky, zjistíte, že nic není nemožné. Nikdy není pozdě začít. Jen je třeba se do toho naplno obout. Claire je důkazem, že se to dá zvládnout.