Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tato žena odmítla žádost o ruku od milovaného přítele, důvod vás opravdu překvapí!

Žena odmítla žádost o ruku. Nechtěla se vidět ve svatebních šatech.
Důvod byl prostý.
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Claire Crowthers z jižního Walesu v Anglii prožívala lásku jako z romantického filmu. S přítelem byla spřízněná duše a plánovala s ním budoucnost. Přesto ale neřekla ano, když se zeptal, jestli si ho vezme. Trápila ji jedna věc, kterou potřebovala urychleně napravit.

Mladá maminka musela jednat! Celý život se totiž potýkala s těžkou obezitou a myšlenka na to, jak vypadá ve svatebních šatech při svých 90 kilogramech, ji děsila i ve snech. Svého milého bezmezně milovala a chtěla si ho vzít. Než se tak stane, řekla si, nejdřív musím shodit. A tak šla do sebe a opravdu byla rozhodnutá s nadváhou jednou provždy skoncovat.

Claire do té doby opravdu milovala jídlo. Co jí, příliš neřešila. V jídelníčku se tak objevovala pizza, hamburgery a další tučné pokrmy. Ve stresu pojídala zmrzlinu po kilech. Když ale váha rostla a blížila se ke stovce, zhrozila se. Z jejího odrazu v zrcadle jí bylo špatně.

Každou svoji fotku okamžitě mazala. Byla nešťastná, že jde špatným příkladem své dceři Molly. Za tak razantním životním krokem stojí jedna poznámka od náhodného kolemjdoucího. Ten jí tehdy otevřel oči.

Ihned se přihlásila do klubu, který pomáhá s hubnutím. Do změny se s ní dal i přítel Stephen. Ze začátku byla nesvá. Přijít poprvé do posilovny pro ni bylo náročné. Nevěděla, co dělat.

Za deset měsíců se jí podařilo shodit neuvěřitelných 64 kilo! Rázem se z ní stala úplně jiná žena.

V současnosti je z ní štíhlá a vypracovaná sexy kost. Nový životní styl si zamilovala. Za odměnu si pořídila další tetování a konečně přijala žádost o ruku.

Až uvidíte snímky, zjistíte, že nic není nemožné. Nikdy není pozdě začít. Jen je třeba se do toho naplno obout. Claire je důkazem, že se to dá zvládnout.

Související články

Další články