Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Tato žena chová 200 psů. Zachraňuje je před jistou smrtí!

+ dalších 2 fotografií
Jung Myoung-sook (61) z Jižní Koreje má velmi zvláštní a obdivuhodný koníček. Zachraňuje totiž psy. A doma už jich má více než 200. Nechce, aby skončili na talíři. V Jižní Koreji si totiž lidé rádi pochutnají na psím mase.

Jung zachraňuje pejsky už dlouhých 26 let. Dá se říct, že je to její životní poslání. V Jižní Koreji je totiž zvykem, že se psi prodávají do restaurací na maso. Ale Jung s tím samozřejmě nesouhlasí. Nechce, aby se psi zabíjeli. Poskytne jim tak raději nový domov, než aby skončili na talíři.

Za tu dobu už zachránila 200 mláďat a stará se o ně s láskou. „Moje zlatíčka nestrádají ani netrpí hlady,“ říká Jung. „Mohou si hrát venku, mají volnost a jsou svobodní,“ vysvětluje. Jung tvrdí, že je zdravá a šťastná díky psím mazlíčkům a nikdy by rozhodně neměnila.

Na psech si v Jižní Koreji pochutnává spíše starší generace. Psí maso je pro ně doslova delikatesou. Psi jako domácí mazlíčci se stali populárními až teprve nedávno.

Mohlo by vás zajímat

Další články