Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tato sexy kočka miluje Disneyho. A stojí ji to pořádný majlant!

Sarah vypadá jako princezna i bez líčidel.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Každý z nás má nějaký sen. A ty sny se od sebe hodně liší. Někdo chce skočit padákem, jiný chce být úspěšný v práci nebo mít velkou rodinu. Tato dívka má ale úplně jiný sen. A ten se jí teď vyplnil. Musí za něj ale platit.

Někdy se sen nesplní jen tak sám od sebe, ale musíte do něj hodně investovat. Ať už to jsou nervy, čas nebo peníze. A dívka Sarah Ingle je toho důkazem. Miluje totiž Disneyho a vždy chtěla být princeznou.

Od mala se dívala na pohádky od Disneyho a představovala si, jak je princeznou. Chtěla se jí stát doopravdy, ale vždy byla jen malou holčičkou. Svého snu se nikdy nevzdala a teď je z ní princezna. Jak to dokázala?

Stačí jí k tomu jen dobrý make-up a styling a vědět, jak to udělat. Teď se dokáže převléknout za jakoukoliv princeznu z Disneyho. A ta podoba je absolutně dokonalá. Když je v těle princezny, svoji roli si užívá a vrátí se tak zpět do dětských let.

A co víc. Být princeznou není jen její koníček, ale ona vlastně jako princezna pracuje. Vystupuje na dětských oslavách a různých večírcích. Dokonce má svého manažera, který ji zastupuje. Občas zajde Sarah i do dětských nemocnic za nemocnými dětmi, aby jim vykouzlila úsměv na rtech.

Sarah se umí převléknout dokonce až za 7 princezen. Nejraději mají děti prý Elsu z Ledového království. Vypadat jako princezna je ale hodně finančně náročné. Musíte mít dobrý make-up, šminky, mít krásné bílé zuby a dokonalé kostýmy. Za to všechno utratí Sarah přes padesát tisíc korun.

Související články

Další články