Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tato matka má nejrozmazlenější děti na světě a ještě se tím chlubí! Kolik už za batolata utratila peněz?

Scarlett a Savannah mají ve skříních oblečení asi za milion a půl.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Faye Jacobs (30) pracuje ve Velké Británii jako marketingová poradkyně, a jak je vidno, její práce jí dobře nese. Mladá matka na volné noze si totiž dokáže vydělat pěkný balík peněz, ale místo toho, aby jej třeba uložila malým dcerám na účet, zahrnuje je neuvěřitelným luxusem.

Její dcery Scarlett (2) a Savannah (1) tak mají ve skříni už nyní oblečení, na které si vy nevyděláte za celý život. Visí jim tam kousky dohromady za milion a půl a to samozřejmě ještě není všechno.

„Nikdy bych jim nekupovala věci někde v konfekci nebo v obchodních domech,“ tvrdí matka. „Starší dcera Scarlett to odmítá nosit, naopak miluje boty na podpatku. Je z ní už módní snobka, klidně by strčila do kapsy Suri Crusie,“ troufá si Faye.

Kromě oblečení mají doma dvě dcery i nemravně drahé hračky a nábytek vyrobený na zakázku od designérů, Faye nešetří ani na jejich dovolených. Ačkoliv z toho obě dívky nemají vůbec rozum, už byly na dovolené v Kapském Městě nebo v Dubaji, kde samozřejmě s matkou bydlely jenom v pětihvězdičkových hotelech, na večeři je bere do michelinských restaurací.

„Jsem si vědoma toho, že už mají nos trochu nahoru, ale chci jim dopřát jen to nejlepší, prostě si nemůžu pomoct,“ hájí se matka.

Související články

Další články