Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Tato dvaadvacetiletá dívka se rozhodla souložit s 25 muži najednou, aby si vydělala na silikonová prsa!

Taky způsob, jak si vydělat na něco.
+ Další 4 fotografie

Chcete větší prsa a nemáte peníze na plastickou operaci? Můžete udělat něco podobného jako dvaadvacetiletá dívka z kanadského Québecu. Ta se totiž rozhodla uspořádat sexuální maraton a produkční společnost, která ho bude celý natáčet, jí tu operaci zaplatí.

Začínající pornoherečka z Kanady Zoe Zebra chce větší prsa a očividně si je nechce zaplatit z honorářů, takže se rozhodla pro tento krok. Do jednoho místního klubu v Québecu pozve pár lidí, 25 mužů bude mít možnost s ní souložit, celé se to natočí a pak budou ta prsa.

Na pozvánce stojí, že vstupné na celé to „představení“ stojí 25 dolarů, ale účastníci nemusí platit nic. Navíc dostanou zdarma masku, aby je manželky a přítelkyně nepoznaly, a kondom, aby nechytili nějakou nepěknou svrbící nemoc.

Zajímavé je, že k celé akci starosta města Gatineau, kde se bude akce odehrávat, Maxime Pedneaud-Jobin řekl, že jde o perverzní událost, kterou se za město snaží zastavit. Zakázat akci ale bude složitější, protože se na ni nevztahují zákony proti prostituci jednoduše proto, že nikdo nedostává zaplaceno a ani účastníci nic neplatí.

A co na to všechno říká Zoe Zebra? „Je to má volba a nijak se za ni nestydím. Moje maminka je na mě pyšná. Je šťastná, že dělám, co mě baví.“

Mohlo by vás zajímat

Další články