Víte, jak začínala autorka 50 odstínů šedi, jež je teď jednou z nejprodávanějších knih na světě a sama autorka vydělala spoustu milionů dolarů? Britská autorka Erika Leonard, která knihu napsala pod pseudonymem E. L. James, začínala psaním fanouškovských povídek ze světa Stmívání na internetu.

Když tedy může někdo, kdo píše zamilované povídky o Belle a upírech a vlkodlacích napsat perverzní knížku pro maminky a zbohatnout, proč by se nepomohlo totéž podařit babičce, které je 86 let?!

Právě tolik je Georgii Gorringe, která v tomto požehnaném věku vydala svou první knihu. Pracovala na ní dlouhých pět let a jde o příběh znuděné ženy v domácnosti, která náhle začne mít pocit, že musí být trochu dobrodružnější. Kdo v ní ten pocit spustí? Erotický hlas jednoho moderátora v rádiu, které poslouchá.

Kniha s názvem Žádné sbohem je podle všeho plná erotických scén a má jít vlastně o konkurenci 50 odstínů šedi. Jenom nesmíte při čtení moc myslet na to, že všechno píše šestaosmdesátiletá babička. A hlavně také nesmíte myslet na to, že spousta věcí z knihy je založená na skutečnosti.

Knížku už je možné dostat do elektronických čteček po celém světě a prodává se v několika obchodech. A tak nějak se čeká, zda bude z té knížky hit.