Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tatiana Vilhelmová, nebo Vojta Dyk? Jeden z těchto dvou bude v nové řadě Tvoje tvář má známý hlas!

Kdo z těchto dvou bude hvězdou pořadu?
Zdroj: profimedia
+ Dalších 7 fotografií
Velká show Tvoje tvář má známý hlas se vrací zpět! Kdo tentokrát bude jednou z hvězd této show? To se teď dozvíte...

Televizní diváci se mohou na jaře těšit na další řadu populární show Tvoje tvář má známý hlas! Castingy už jsou skoro u samého konce a začíná se spekulovat o hvězdách, které se v pořadu mezi sebou utkají.

Mezi těmi, koho televize přímo oslovila, a tak nemusel ani na casting, byla údajně i oblíbená herečka Tatiana Vilhelmová (38). Ta podle jistých zdrojů na nabídku produkce tohoto pořadu kývla a na projekt se moc těší.

Otázkou ale je, jak moc dobře umí Tatiana vlastně zpívat. Nikdy totiž v žádném filmu nebo divadelní hře pořádně nezazpívala. Jistě, pořad se točí dopředu a určitá vystoupení se natáčí několikrát za sebou. A o tom, zda se retušují hlasy u pánů zvukařů, raději pomlčíme…

Nesmíme však zapomenout, že Vilhelmová dostala malou pěveckou příležitost v divadelním představení Bláznivý Petříček. Tam se dala tenkrát dohromady se svým současným partnerem a vynikajícím zpěvákem Vojtěchem Dykem (31). Nutno dodat, že skoro celý zpěv při tom představení oddřel on sám a Tatiana si dávala oddechovku.

Spolu také nazpívali duet Májová, tam ale Tatiana spíše recituje, než zpívá. Nicméně se už teď těšíme na další vydařenou show nové řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Stopro to bude pecka!

Související články

Další články