Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Taky nenávidíte vstávání? Sice je neděle, ale tohle je 8 věcí, které vás zaručeně naštvou hned po ránu!

1. Chybějící toaleťák

OK, s obtížemi jste se vyhrabali z postele a míříte si to na WC. Sednete si, vykonáte potřebu a zjistíte, že došel toaleťák. Není nic lepšího, než ráno pobíhat s holou zadnicí a shánět kousek něčeho na utření. Ach jo.

2. Jakékoliv zbytečné otázky či poznámky

Vstanete, v klidu se chcete nachystat a to poslední, na co máte náladu, jsou otázky typu „kdy přijdeš domů“ případně nevhodné poznámky jako třeba „s pětkou se domů nevracej“. Pěkný začátek dne.

3. Výtah přivolaný někým jiným

V tu chvíli, když vycházíte z bytu, si zavoláte výtah a dalších deset lidí udělá to samé. Než se dostane k vám, tak zažíváte infarktové stádium.

4. Zamčené hlavní dveře zevnitř

Představte si to, pospícháte, tramvaj vám jede za dvě minuty, chcete rychle vypadnout z baráku a zjistíte, že hlavní dveře jsou zevnitř zamčené a klíče samozřejmě máte někde na dně tašky. Bože, proč to někdo zamyká, když zvenku je koule a nikdo se tam prostě nedostane!

5. Fronta u pokladny

Dostali jste se z domu a chcete si rychle zajít něco koupit do samoobsluhy po cestě. Ten samý nápad dostalo asi dalších deset lidí, kteří budou zdržovat u pokladny! Grrrr.

6. Lidé co zdržují

Lidé jsou po ránu hrozně zpomalení, ale hrozně. A to kdekoliv. Například prodavačka, která vidí, že pospícháte, schválně zdržuje, a turisti na schodech v metru se hrozně loudají.

7. Připitomělé písničky v rádiu

Místo pěkného naladění do nového dne pro vás rádio přichystá sluchový armageddon v podobě Heleny Vondráčkové nebo milionkrát ohrané písničky od Kryštofa.

8. Vlezlí lidé

Někteří lidé prostě nechápou, že normální člověk po ránu nerad komunikuje. Znáte to, jedete do školy nebo do práce, nasadíte si sluchátka nebo otevřete knížku a znenadání se objeví váš spolužák nebo kolega, který s vámi nutně potřebuje konverzovat. Můžete na něj dělat znechucené obličeje, odpovídat jedním slovem, ale jemu to prostě nedojde!

Související články

Další články