Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Takovou vaginu byste nechtěly! Žena musela na operaci, protože prý tam dole vypadala jako Big Mac!

Ženy většinou o svojí vagině na veřejnosti nemluví, protože je to pro ně hodně choulostivé téma. Žena jménem Antonia se ale nebojí a se svým příběhem se podělila. Musela na operaci svojí vaginy, protože tam dole prý vypadala doslova jako Big Mac. Dokážete si to představit?

Antonia nebyla spokojená se svojí vaginou, a proto se rozhodla s tím něco udělat. V dokumentu „Moje neobvyklá vagina“ na britské stanici BBC se o této choulostivé věci rozpovídala a prozradila, co je na ní tak špatného.

Měla strach mít sex s muži, protože její vagina nevypadala tak, jak ji mají ostatní ženy. Byla prostě jiná a podle jejích slov vypadala doslova jako Big Mac. Těžko říct, co si pod tím představit, ale údajně jí vše trčelo ven.

Antonia to ale nenechala jen tak a chce si dopřát kvalitní život. Proto se rozhodla podstoupit plastickou operaci, která ji stála sto tisíc korun. Nyní je její vagina naprosto perfektní a Antonia se těší, až ji ukáže svému panu vyvolenému.

Související články

Další články