Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Takového tátu by si přál každý! Podívejte se, proč je Chris Hemsworth opravdový superhrdina!

Tohle vám utrhne rodidla, dámy!
Zdroj: archiv
Chris Hemsworth si už párkrát střihnul roli superhrdiny Thora. Ale málokdo ví, že je neméně hrdinou i mimo kamery. O Chrisovi je známo, že je skvělý otec a své děti velmi miluje. Fotky, které sdílela jeho žena Elsa Pataky na svém Instagramu vás okamžitě přimějí přemýšlet o tom, že si pořídíte děti.

Superhrdinou i doma! Když hlídá své ratolesti Chris, je to asi velká legrace. Jeho děti se rozhodně baví a vypadá to, že ani Chrisovi tahle role nevadí.

Jen málo otců ze šoubyznysu tráví tolik času se svými dětmi. Někdy se dokonce stává, že děti celebrity vyrůstají v péči chův a se svými rodiči pak nemají téměř žádný vztah.

U Hemsworthových doma tomu ale tak určitě nebude. Chris se svými dětmi tráví každou volnou chvilku, a i když to vypadá, že je to někdy pěkná fuška, myslíme si, že to dělá velmi správně. Jen tak dál, Chrisi, svět potřebuje více takových superhrdinů!

Související články

Další články