Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Takového rýpala Prostřeno ještě nezažilo: Potetovaný „alfa samec“ Michal své soupeře nešetří a chce se s nimi hádat za každou cenu

+ Další 2 fotografie
Někdy to vypadá, že se do Prostřena lidé nehlásí jen kvůli svému kulinářskému umění, ale kvůli tomu, aby mohli prudit lidi. To je přesně případ potetovaného Michala z Uherského Hradiště, který nevynechá ani jednu chvíli, aby si do soupeřů mohl rýpnout. Jenže většinou je to dost přes čáru.

Na začátku si soutěžící mysleli, jak nebudou mít poklidný týden, ale jen do té doby, než začal vystrkovat růžky rebel Michal, který je celou dobu drzý, nic mu není dobré, do každého rýpe a jeho soupeři se musí držet, aby mu něco neřekli.

Jenže dnes to nevydrží hostitelka dne Tereza a na Michala vyjede a ten se v hádce dost vyžívá. Je vidět, že ho provokování dost baví a je mu daleko přednější než nějaké vaření. Sám přiznává, že často nekuchtí, na co, on je přeci ten alfa samec, co se nechává hýčkat.

Jen se sami podívejte na video, nechali byste se vyprovokovat jako brunetka Tereza, nebo by vás jeho hloupé kecy nechaly chladnými. Musí se uznat, že v rýpání je opravdu třída, málokdo by to ustál. Celý díl můžete zkouknout už dnes v 17.50 na Primě.

Související články

Další články