Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Takhle vyrostla „heroinová“ dcera Kurta Cobaina (†27): Je krásná a pohádkově bohatá!

+ Dalších 24 fotografií
Kurtova dcera
Když Kurt Cobain (†27) spáchal sebevraždu, nebyly jeho jediné dceři ani dva roky. A jak později vyplavalo na povrch, Courtney Love (54) holčičku odnosila na heroinu. S Frances Bean Cobain (26) se život nemazlil, přesto z ní vyrostla krásná a sebevědomá žena, která navíc zdědila pohádkové bohatství!

Už pět let je Frances Bean Cobain (26) milionářka! Jakmile totiž dovršila plnoletosti, v klíně jí přistál majetek i veškerá práva na tvorbu Kurta Cobaina (52). A zrovna dnes uplynulo 25 let ode dne, kdy její táta a frontman Nirvany spáchal sebevraždu.

Spekulací kolem smrti talentovaného zpěváka je nespočet, mluvilo se i o vraždě. Cobain prý nemohl být schopen na sebe brokovnicí ani namířit, natož stisknout spoušť. Zároveň v sobě však měl smrtelné množství kokainu a heroinu.

Kurtova dcera to neměla jednoduché už od narození. Její matka Courtney Love během těhotenství brala heroin. A tak soud později rozhodl, že se k dceři nesmí přibližovat a dívku vychovala babička.

Dávno je ale dospělá a vypadá to, že má život pevně pod kontrolou. Už za sebou sice má několik nevyvedených vztahů, dokonce i rozvod, ale po tvrdých drogách ani stopy. Cestě svých rodičů se očividně vyhnula obloukem a teď už bude jenom na ní, jak s pohádkovým dědictvím po tátovi naloží.

Mohlo by vás zajímat

Další články