Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Takhle vypadá nejmírumilovnější náboženství v praxi: Mladý muslim kopne do hlavy svou matku, důvod?

Jak dokázat své matce, kde je její místo, zrovna během debaty v televizi o ženských právech muslimek? No samozřejmě předvedením mírumilovného islámu v praxi.

V televizní debatě jedné arabské stanice se sešli muži a ženy k debatě o právech muslimských žen a o násilí, kterého se muslimové na svých ženách dopouštějí. Jedna z nich přivedla i svého syna a s ním se dostala do sporu ohledně fyzické agrese.

Muslimskou matku totiž po celý život napadal doma chlapcův otec a žena se mu snažila vysvětlit, že pokud smýšlí stejně jako on, bude se tak i chovat a to je v rozporu s tím, jak se má řádný muslim chovat ke své ženě.

Reakce na sebe nenechá dlouho čekat. Mladík vyskočí na stůl a svou matku kopne v přímém přenosu do hlavy, to zřejmě aby jí ukázal, kde je její místo a že násilí v islámu opravdu neexistuje a všechno si to nejspíš vymýšlí sama.

Už jsme vám říkali o té vysoké zdi, která dělá dobré sousedy?

Související články

Další články