Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Takhle vyděšenou Paris Hilton jste ještě neviděli! Když jí řekli, že její letadlo padá, dostala ultra hysterák!

Zdroj: youtube.com
+ Další fotografie
Nejkrutější "kanadský žert" v dějinách lidstva? Je dost možné, že se na něj právě díváte. A my se Paris (34) tentokrát vůbec nedivíme, že se chce soudit.

Dědičku hotelového impéria Hilton totiž posadili do letadla a nechali ji v domnění, že se jedná o vyhlídkový let. Krátce po vzlétnutí ale zinscenovali falešnou závadu na letadle tak, aby si Paris myslela, že se zřítí k zemi.

To vše jen kvůli tomu, aby ji mohli natočit u toho, jak se strachuje o vlastní život.

Celou situaci pak ještě okořenili tím, že otevřeli zadní část letadla, z které vyskočili muži s padákem. Co by vtipálci dělali, kdyby se v tu chvíli Paris odpoutala také? Asi by měli ještě větší problémy se zákonem, než jaké na ně už čekají.

Paris již dříve sdělila, že havárie letadla s ní na palubě je to, čeho se bojí nejvíc na světě, a tak se nelze divit její reakci. Pochopitelný výkřik "Já nechci umřít" zopakovala hned několikrát.

Dle serveru TMZ, který zprávu přinesl, už právníci chystají postup proti autorovi žertu Ramezi Galalovi. Ten ihned po přistání informoval Paris o tom, že šlo jen o legraci, ale ta pro něj neměla moc pochopení.

"Já tě zabiju! Myslela jsem si, že umřu," křičí na něj Američanka na konci videa.

Co myslíte vy? Byl tento kousek už za hranou slušnosti

Související články

Další články