Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Takhle vesele s vražednou zbraní pózovala žena, která ubodala tři muže. Sériová vražedkyně v době sociálních sítí!

Zdroj: Cambridgeshire Police

Britka Joanna Dennehy se přiznala, že je masová vražedkyně poté, co zabila tři muže. Už jsme o tom psali, ale při vyšetřování byly zveřejněny nové fotografie, na kterých zábavně pózuje dokonce i s vražednou zbraní.

Jednatřicetiletá Joanna se policii přiznala, že bodla tři muže nožem do srdce Měla ještě dva mužské komplice, jedním z nich byl i 2 metry a 18 centimetrů vysoký Gary Richards a ráda o něm a o sobě mluvila jako o novodobé verzi Bonnie a Clyde. Podle vyšetřovatelů měla také pořádnou radost, když v televizi uviděla televizní zpravodajství o vraždách Podle výpovědí "skákala po místnosti jako rozradostněná školačka".

Na jedné zveřejněné fotografii pózuje s obrovským nožem, který pravděpodobně při vraždách použila. Na jiné zase ukazuje podprsenku a břicho se zahojenými řeznými ranami, které si údajně způsobila sama pro pobavení.

Spolu s Garym Richardem nejprve zavraždila svého bytného a poté náhodně dva muže venčící psy. Později pak flirtovala s dalším mužem, Markem Lloydem, kterého vzala do auta, kde byl Gary Richards. Tam se mu přiznala, že zavraždila tři muže a chtěla zabít další lidi na ulici. Zastavila, vyndala nůž a začala do jednoho člověka bodat. Mark Lloyd se tak pravděpodobně stal nechtěným komplicem při pokusu o další vraždu. Ale není to jisté, protože na některých fotografiích také pózuje s úsměvem na tváři.

Související články

Další články