Možná jeho antivirový program také používáte. Jmenuje se John McAfee a je zakladatelem společnosti McAfee, Inc., která stojí za velmi populárním stejnojmenným programem.

Před 25 lety tento antivirový program vymyslel. A před 15 lety svou firmu prodal, čímž si přišel na obrovské peníze. Přesto neustále dostává e-maily od naštvaných uživatelů programu, kterým něco neustále nefunguje nebo jim antivirový program zpomaluje počítač. A tak se John McAfee rozhodl vytvořit tohle senzační video, kde všem ukáže, jak program, který vymyslel, odinstalovat z počítače.

Je to docela legrace. Pro vysvětlení odinstalace si přizval odborníka Bartoloměje, zatímco John McAfee boří obličej do kupiček kokainu a okolo má lehké dívky. Tak nějak udržuje obraz, který okolo něj koluje.

Ostatně, tento rok byl pro Johna McAfeeho dost zajímavý. Nejprve byl podezřelý z vraždy na Belize, a když ho šla policie zatknout, byl načapán v posteli se svou sedmnáctiletou přítelkyní. Pak se schovával v džungli, aby policii unikl, a nakonec utekl do Guatemaly, kde předstíral infarkt, aby byl vydán zpátky do USA.

Za prodej své společnosti získal 100 milionů dolarů, ale kvůli špatným investicím o většinu svých peněz přišel. V současnosti se údajně jeho jmění smrštilo na 4 miliony dolarů.