Komu se stýskalo po herečce Alici Bendové (40), která před lety zářila jako mrcha Simona v seriálu Velmi křehké vztahy na televizi Prima, může si ji teď vychutnat na stejné stanici v seriálu Svatby v Benátkách.

Až teď se dostalo na veřejnost video, kde Bendová zkazila natáčení jedné scény. Když za ní přišel do svatebního studia pan Tancoš, Alice jako Lola se snaží dovolat zámečníkovi a v tu chvíli řekne do telefonu „dobrý večer“ místo „dobrý den“.

Když Alici na chybu upozorní skriptka, Alice se začne štábu i hercům omlouvat. „Často se s Petrou Hřebíčkovou, ale i s jinými kolegy smějeme jako blázni. Většinou se odbourám, když se buď já sama, nebo někdo jiný přeřekne. Stačí mi málo. Vzpomínám si, že mě jednou pobavilo, když zrovna při ostré klapce přiletěla masařka a bzučela mi u ucha, což se v tom tichu strašně rozléhalo. Nemůžu si pomoct a v takových chvílích se začnu smát jako blázen. A pak dostanu od režiséra občas vynadáno. Ale ve scéně s telefonem jsem se nesmála, byla jsem naštvaná, že jsem ji zkazila,“ uvedla Alice, kterou hlavně ta mužská část diváků vidí raději obnaženou.