Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Takhle se smáli Onderovi! Kuchař Emanuele Ridi a Lucie Hunčárová změnili taneční show na místo k mazlení

To jsou ale jiskřičky!
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 8 fotografií
Taneční pár Lucie Hunčárová a Jan Onder byl několik let pevný jako skála. Jenže pak se ve StarDance objevil italský kuchař Emanuele Ridi a začaly se dít věci. Dnes už Jan Onder s Hunčárovou nežije, zdá se, že Honzík dostal kopačky.

Dlouho to vypadalo, že Lucie Hunčárová je velmi zhrzená, protože musela přijít Onderovi na nevěru. O Honzíkovi se vypráví na Kavčích horách hotové legendy. Prý před ním neuteče daleko žádná sukně.

Jenže pravda bude asi nakonec trochu jiná. Lucie Hunčárová možná není zhrzená, naopak je velmi šťastná, protože našla zalíbení v italském kuchaři.

Už během poslední řady StarDance se šuškalo o tom, že Hunčárová se do Ridiho zakoukala více, než by bylo vhodné. Trávili spolu hodně času i mimo tréninky a pořád se objímali a hladili. Prostě tohle není vztah dvou kamarádů… To vidí každý. Takže kdo by to byl řekl, že nenápadný lovec Onder nakonec bude za odkopnutého chudáčka

Související články

Další články