Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Takhle nás kdysi RAJCOVALA sexy Drew Barrymore: Nyní se proměnila v OPUCHLOU ROPUCHU a ZESTÁRLA o 20 let!

To je změna, co?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
Herečka Drew Barrymore opět vyrazila s kamarádkami na dovolenou do Mexika. Letos raději svou nepevnou postavu schovala do trička a kraťásků. Světu ovšem vystavila všechno ostatní, včetně svého obličeje. A z toho rozhodně nejsme nadšení. Co se jí to proboha stalo?

Jistě všichni pamatujete doby, kdy se oblíbená americká herečka Drew Barrymore ukazovala, jak ji pán Bůh stvořil, a všichni jsme nad jejími fotkami slintali. A bylo taky proč. Není tomu tak dávno, co se sympatická blondýnka pyšnila skvělou postavou a roztomilým obličejíčkem.

Bohužel, tyhle časy jsou dávno pryč. V současné době vypadá Drew jako sešlá padesátnice, její tělo je nic moc a celkově je nějaká nateklá.

Před nedávnem si vyrazila se svými kamarádkami na slunnou dovolenou do Mexika. Moc dobře si je vědoma toho, že její postava není žádné terno, a proto ji raději zahalila do trika a kraťasů. Sice to není typický koupací úbor, ale schová vše, co nemá jít vidět.

Podívejte se do galerie, jak vypadala herečka ještě před několika lety a jak vypadá nyní. To je rozdíl, co?

Související články

Další články